Číslo 13Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 13 (únor 2009)


Vážený a milý Promačtenáři,

únor bílý, pole sílí - tak praví jedno staré dobré české... Věříme, že bílý únor přináší radost i jinde, nejen na poli, a pokud ne, doufáme, že ProČas® to dožene.

Dnešní dopravní okénko Vám může lehce pomoci, pokud právě sněhově bílé silnice zatočí s Vámi či Vaším vozidlem - ne všichni jsme si už stačili zvyknout na novou úpravu v "silničním" zákoně. Promatí kalendář informuje o nejbližších akcích, konferencích, výstavách nebo školení kontrolních techniků. A připomíná také každoroční Velikonoční regatu, tento rok jubilejní.

V tradiční rubrice Realizovaných staveb dnes zavítáme na severní Moravu, kde v centru zpracování železa nezvykle najdete kulturně hodnotnou stavbu, Vítkovický zámek. ProČas® přinese i své další tradiční rubriky - Kde nakoupit promatí materiály, Kam na dobré jídlo, co dobrého k němu připít a nebo Kdo je kdo v "dresu" Promat.

Jako každé čtvrtletí, i tentokrát se dočtete více v odkaze níže. Věříme, že čtvrtletník ProČas® přispěje k Vaší dobré náladě a radosti, nejen z neutuchajících sněhových přídělů !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-13