Číslo 15Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 15 (září 2009)


Vážený a milý Promačtenáři,

čas dovolených pomalu začíná být minulostí, zůstalo nám určitě hodně vzpomínek a kopa fotografií, a tak je tu doba na další číslo čtvrtletníku ProČas®. Rádi bychom jím Vaše návraty z dovolené zpříjemnili.

Většina z nás přes "prázdniny" docela sportovala, a tak s ProČasem rádi navážeme - "sólo-kapra" má v tomto čísle cyklista Jirka Ježek (takže spíše sólo-ježka...). Zasloužil se o to nejen svými spolehlivými výkony v reprezentačním dresu při MS v silniční cyklistice hendikepovaných.

Z oblasti nových materiálů a konstrukcí Vám představíme Kouřové zábrany sloužící pro usměrňování pohybu kouře a tepla, dále Potrubí pro odvod kouře a tepla a Požárně ochrannou manžetu pro potrubí velkých průměrů. V oblasti vyskoteplotní to bude Rohož na izolaci kouřovodů a "horká" novinka - Potrubní dílec pro prostupy kouřovodů. Vaše posezení u krbu tedy bude ještě příjemnější a bezpečnější.

Bez tradičních rubrik (Kdo je kdo, o jídle a pití, Promatí kalendář...) bychom snad bulletin ani nevydali, takže jsou pro Vás připraveny i tentokrát. Redakce ProČas®Vám přeje počtení příjemné i poučné !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-15