Číslo 16Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 16 (prosinec 2009)


Vážený a milý Promačtenáři,

závěr roku se blíží, někomu kroky mílovými, jinému plíživými, ale spěje to právě tam. A ať už to pro nás bylo ve znamení oslav výročí od „sametovky“, potvrzení oblíbenosti současné vládní nepolitické garnitury u veřejnosti či proláknutí snad největšího fotbalového anti-sportovního skandálu evropského rozsahu, ProČas®je tady s Vámi se svou pravidelností, a to již čtvrtým rokem, s číslem 16 a svým novým, rozšířeným 3-stránkovým vydáním.

ProČas® si Vám dovolí v tomto čísle nabídnout informace z oblasti high-endového bydlení, a to v moderních loftových bytech, a poinformuje o významném ocenění jednoho takového loftu vzniklého v Praze. Oblastí bydlení se zabývá i další informace, kde Vám doporučíme jedno z příjemných míst pro váš odpočinek i stravování či přenocování v Praze. S dalšími zajímavými stavbami se ProČas® zabývá v článku, kde informuje o konferenci spojené s multikomplexem River City Prague.

Sport je s dlouhodobou pravidelností součástí čtvrtletníku, a tak je tomu také tentokrát – cyklistika a s ní stálice nejen na kole, ale i v ProČase – Jirka Ježek, a z oblasti amatérského kolování – Nova Author Cup.

Technická část bulletinu zastupuje představení Proma-materiálů proti výbuchu a jeho následkům, informace z TNK a aktivit Profesní komory požární ochrany.

Nezbývá, než popřát příjemné chvíle nejen u stromečku a sklenky dobrého vína, ale i s naším čtvrtletníkem ProČas® !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-16