Číslo 17Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 17 (březen 2010)


Vážený a milý Promačtenáři,

svátky jara i jaro samotné se blíží, byť počasí si zatím s námi hraje. Ale hraje si tak jak má, po „aprílovsku“... A (ne) trochu nám to může připomínat naše politiky – po pár nadějných otepleních a šimrajícím sluníčku přijde (nečekaná ?) ledová smršť, závěje a místy i sněhové bouře. No ale pryč od politiky, těšme se na jaro a teplejší dny a máme tu i další ProČas® s nijak symbolickou sedmnáctkou v záhlaví i zápatí.

Co Vám přináší? Promat prostě svou přízeň ke gastronomii nezapře, a tak sólo-kapr je tentokrát ve znamení Maurerova výběru GRAND RESTAURANT. V gastro tématu se objeví i malý tip, čím obohatit naše velikonoční stoly, a tradičně jaký vinný mok si k hodování dopřát.

Pro řidiče je připraveno bohaté počtení plné informací z nové vyhlášky, která vešla v platnost na podzim loňského roku, a obsahuje řadu nových omezení, ale i úlev platných od tohoto roku.

Tradiční rubrika Kdo je kdo nám přiblíží tým naší servisní organizace Promat servis v Lovčicích, Realizovali jsme s Vámi ukáže unikum v Základní umělecké škole v Praze 5 a Promatí kalendář upozorní na řadu událostí, které by právě pro Vás mohly být lákavé.

Přejeme Vám co nejpříjemnější a bezbolestné svátky, budiž k tomu nápomocen i náš-váš ProČas® !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-17