Číslo 18Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 18 (červen 2010)


Vážený a milý Promačtenáři,

od minulého čtvrtletí již uplynulo hodně vody (a to doslova a do písmene, ač nechceme býti cyniky) a my k Vám zase přicházíme s dalším číslem čtvrtletníku ProČas®. Rádi bychom jím trochu přispěli ke zlepšení nálady těch, koho některé z posledních události zaskočily či překvapily – voda, volby, vítězství hokejistů...

Čím bychom tedy chtěli zaujmout v čísle 18? Především představením naší horké novinky v oblasti skla – profilového skla PROMALINE®. Článek z trochu jiného soudku - z Módního okénka – poučí a zasvětí, v čem letos vyrazit do ulic, abyste byli tak zvaně „in“.

Nebudou chybět ani už dlouho zavedené tradice - Kdo je kdo Vám podruhé přiblíží tým naší servisní organizace Promat servis v Lovčicích, v Promatí kuchyni něco osvědčeného navaříme, v Doporučujeme Vám nabídneme čím to zapít. Nebudete-li chtít vařit sami, můžete si tak nechat učinit v Sympatickém restaurantu - rubrika Kam za dobrým jídlem. Promatí kalendář Vás opět pozve na řadu důležitých a zajímavých akcí.

Přejeme Vám do přicházejících dovolených lepší počasí, více slunečního svitu a méně vody – slovy klasika to chce klid a nohy v teple (a suchu) a s ním náš-váš ProČas® !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-18