Číslo 19Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 19 (září 2010)


Vážený a milý Promačtenáři,

pomalu končí dovolené, rychle končí léto a teplo, a to značí přicházející podzim a další vydání čtvrtletníku ProČas®.

Číslo 19 přináší především informace o nových promatích produktech sloužících k požární ochraně ocelových, betonových, železobetonových konstrukcí a trapézových plechů, nástřicích PROMASPRAY® F250 a PROMASPRAY® FMII. Tyto nástřiky tak rozšiřují „rodinu“ produktů požární ochrany nosných konstrukcí, kde doteď hrály prim protipožární desky PROMATECT® a nátěry PROMAPAINT®.

Novinkou mezi pravidelnými rubrikami bude pro Vás Promat private, která navazuje na oblíbenou Kdo je kdo, a dozvíte se v ní zase něco více ze soukromí členů Promat-teamu. V tomto čísle také oprášíme dříve započatou rubriku Opravníku obecně oblíbených omylů, a podíváme se, jak je to s kouřovými zábranami.

Rovněž si možná v tomto čísle rozšíříte svůj kulinářský repertoár v Promatí kuchyni, něco zkušeností přidáváme také z oblasti vína, a v neposlední řadě si opět zasportujeme – takový motivátor jako je cyklistický mistr světa Jirka Ježek se svým bicyklem si myslím zaslouží naši i Vaši pozornost.

Přejeme Vám příjemné prožití podzimu, užití si přicházející série státních svátků a nalezení užitečného v našem-Vašem ProČas® bulletinu !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde  
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-19