Číslo 20Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 20 (prosinec 2010)


Vážený a milý Promačtenáři,

další rok nám spěje ke svému závěru, blíží se čas bilancování, čas hodnocení, čas obdarovávání i očekávání, ale také čas na nový ProČas®.

V tomto čísle bychom Vám rádi přiblížili situaci kolem Zelených dotací ve vztahu k panelovým domům pro rok 2011 a na toto téma také uspořádalo sdružení CERPAD před pár dny konferenci, o níž Vás v ProČase informujeme. Titulní strana nese pak ještě jednu reportáž z jiné konference, a sice z tradičního svatomartinského představování realizací stavby známých objektů. Letos padla volba na administrativní komplex Business Technology Park v Praze-Chodově.

V rubrice Realizovali jsme s Vámi představíme netradiční stavbu na vodě, Marina Grosseto. Kuchyňský koutek vyplní tip na vánoční laskominu a nechybí představení kvalitního jakostního vína. Ze svého soukromí Vám něco prozradí další členové Proma-týmu, Jirka Ježek zase něco ze svého mimo-cyklistického umění a draví proma-cyklisté v nepřehlédnutelných dresech Promat představí svůj den na kole při závodění na Nova Author Cupu 2010.

Milý pravidelný nebo občasný čtenáři našeho bulletinu, rádi bychom Vám i na tomto místě popřáli co nejpříjemnější bezstresový závěr roku a pohodu, která by měla k Vánocům vždy patřit. Rádi bychom k tomu přispěli i tímto vydáním čtvrtletníku ProČas®!!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-20