Číslo 21Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 21 (březen 2011)


Vážený a milý Promačtenáři,

máme tu jaro, s jarem teplejší a teplejší dny, a ač v kotlích stále ještě přitápíme, neb noci ještě dokážou zamrazit, oprašujeme a těšíme se na jarní kolekce, jež nám přinesl Ježíšek, Valentýn nebo manželé a ctitelé ke dni žen. Krásné a teplé jaro s ProČasem®!

Jsme lidé, rádi jíme a ochutnáváme, a k tomu Vám ProČas může doporučit Maurerův výběr 2011. Stačí zalistovat, vybrat podle chuti a dostupnosti, z vinného Doporučujeme najít co k vybranému jídelníčku připít a máte tipů dostatek až do příštího vydání bulletinu. Pro Pražany a znalé „kulaťáku“ a Kulaťáku na Praze 6 můžeme doporučit tuto restauraci jako náš gastronomický proma-tip, často nás můžete najít u některého ze stolů osobně. Řidičům pak připomínáme termíny konce platností různých typů řidičských průkazů.

Z technických záležitostí najdete upoutávku na novinky z promatí výrobkové řady – PROMASTOP®-PLUGS a PROMASTOP®-BRICKS, jarní naladění také mohou zlepšit dočasné úpravy cen vybraných produktů a technickou část čtvrtletníku uzavře recenze známé stavby v Benešově, kde za Promat hrála prim požární stěrka PROMASTOP®-P.

Rádi bychom Vás také pozvali na 5.mezinárodní konferenci pořádanou Profesní komorou požární ochrany s názvem Požární ochrana hmotného kulturního dědictví, která se koná 8.-9.6.2011 v Českém Krumlově. Více a podrobněji se můžete dozvědět na tomto odkaze.

Na konec března nám připravily úřady další velkou celorepublikovou akci – po prolistování sčítacích formulářů můžeme jen konstatovat, že nám tam chybí zatržítko čtu-nečtu bulletin ProČas®... Veselou jarní náladu a příjemné počtení přejí ProČasníci !

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-21