Číslo 22Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 22 (červen 2011)


Vážený a milý Promačtenáři,

léto nám začalo, zvýšené teploty (tedy teploty venkovní), srážky i bouřky s ním. A to je ten pravý čas, kdy se v klidu někam zašít do stínu, popít osvěžujících (k tomu účelu vhodných) tekutin a do volné ruky popadnout něco čtivého a poučného. Potěší nás, bude-li jím i náš-váš ProČas®!

Aktuální číslo přináší přiblížení pohledu na tématiku Požární bezpečnosti tunelů, se zmínkou o nově vznikajícím webovém projektu s touto tématikou pro širokou veřejnost. Stavebnickou část bulletinu dále doplní článek o stavbě na Petrském náměstí v Praze, na níž se promatí materiály také významnou měrou podílely, ale především tento objekt získal velmi prestižní ocenění Národní cenu za architekturu Grand prix 2011. A do třetice promatí skvost – požární bezrámové celoprosklené dveře PROMAGLAS® – Pánská pasáž v Praze 1.

Klasika bude i tentokrát – Promat private o nás, Doporučujeme o víně, Restaurace o jídle, kalendář ovšem o všem...

Dovolím si ještě v té letní vřavě zmínit jeden z našich úspěchů – na Stavebních veletrzích 2011 v Brně získala naše konstrukce Kouřové zábrany PROMADRAHT® a PROMATECT®-H ocenění Čestné uznání v soutěži Výrobek roku 2011.

Přejeme Vám odpočinkové prázdniny, dovolené a vůbec celé léto v bezva pohodě. K tomuž Vám buď nápomocen i ProČas® !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-22