Číslo 23Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 23 (září 2011)


Vážený a milý Promačtenáři,

kaštany začínají vesele ze stromů opadávat, ať už samovolně či pod palbou rozličného náčiní malých i větších školáků i předškoláků, dny se sice nekrátí (jak se rádo, ale mylně uvádí), jen denního světla je již méně a méně, silniční provoz po dovolených vesele houstne. Zkráceně – je tu podzim… :-). Tolik z nejžhavějších aktualit. Zbytek na iDnes.cz a v promatím pravidelníku ProČas®!

Přinášíme Vám zprávy od společnosti CERPAD, jak se snaží řešit chybějící nástroj finanční pomoci v oblasti dotací na sanace a regenerace panelových domů, neb programy Zelená úsporám ani Nový Panel již nejsou několik měsíců dostupné. Tedy dostupné ano, ale vyčerpané… Ve zkušebně ve Veselí se opět hromadně a pod vedením lidí z ČVUT Praha pálilo, blíže uvnitř čísla. Stejně tak se v tomto čísle dočtete, které 3 vybrané Proma-materiály můžete mít během kalendářního podzimu za ceny, které stojí více než za pozornost.

Kulturní okénko si opět „ukradl“ Jirka Ježek se svými jedinečnými výkony na kole, zabodoval i na Mistrovství světa v Dánsku, odkud přiváží cenné stříbro !! Naopak jak nebodovat po novele silničního zákona se Vám pokusí poradit článek na jiném místě.

Dovolíme si ještě malé doporučení – nedávno měl Promat co do činění s uskupením mladých nadějných hudebníků, mistrně ovládajících ve svém kvartetu 4 violoncella. Nyní, když vychází první oficiální CD s jejich nahrávkami, je nám ctí a radostí, že můžeme tento hudební počin vřele doporučit. Ukázky skladeb můžete shlédnout či poslechnout na tomto odkaze příp. zakoupení onoho CD i další informace na www.pcq.cz

Přejeme veselý a bezstresový (stále ještě) teplý podzim, K tomu Vám buď nápomocen i ProČas !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-23