Číslo 24Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 24 (prosinec 2011)


Vážený a milý Promačtenáři,

rok se sešel s rokem, tedy teprve se sejde, redakční rada se už naopak sešla a je zase o rok starší (redakční dámy prominou) a to značí, že máme další roční období před sebou. Promiňte, ani v nejmenším nechceme být chytřejší než Vaše nástěnné kalendáře. Chtěli jsem jen naznačit, že si dovolujeme k Vám po drátech i bezdrátech přisurfovat s dalším číslem našeho-vašeho čtvrtetníku ProČas®!

Přinášíme Vám reportáž o konání dalšího (úspěšného) ročníku svatomartinské konference zaměřené na realizaci výstavby objektů. Tento ročník byl obohacen o zahraniční účast mezi přednášejícími. Z nových produktů Promat bychom Vám rádi představili hlásiče požáru, jejichž používání upravuje Vyhláška z roku 2008, o níž se článek také zmiňuje. Hlásič sice požár neuhasí, ale aspoň na něj včas upozorní.

V bulletinu najdete dále několik našich doporučení a tipů – kdo nás v Promatu kromě manželek šatí („košiluje“), s panem Gurmánem, tedy Maurerem se podíváme, kde se nejlépe a nejchutněji letos jedlo a nebo co nám kolegové při večeři z vín popili a pro nás zhodnotili. A do ProČasu pak napsali...

Ač je nyní stále více proklamováno další období s přicházející větší či menší mírou nejistoty, jedno je jisté a nevyvratitelné – za pár dní je tu Ježíšek, radujme se a veselme se !!. A vězte, co nové roční období, to Váš nový ProČas !!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-24