Číslo 25Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 25 (březen 2012)


Vážený a milý Promačtenáři,

Mezinárodní den žen jsme úspěšně zvládli, příchod sluníčka místo mrazů snad také a my jsme tu s dalším číslem našeho-vašeho čtvrtletníku ProČas®!

V čísle 25 si titulku zabrala naše „stálice na kole“, Jirka Ježek - zasloužil se o to ziskem ocenění pro nejlepšího handicapovaného sportovce roku 2011. I my mu touto cestou gratulujeme! V ProČase pak najdete více.

Z požárničiny bychom rádi upozornili na nově vyšlou knihu – „Encyklopedii požární ochrany“, která na svých sedmi stech stranách přináší poměrně široký záběr týkající se tématu požární ochrany staveb. Nabito je tentokrát v promatím kalendáři, ukrojil si notnou část bulletinu, možná to bude tím jarem... Akcí, které stojí za doporučení bude v tomto kvartále opravdu hodně.

A protože rádi jíme, zbytek čtvrtletníku zabírá jídlo a vše kolem – pozvánka na Prague Food Festival 2012, na pojezení na vodě – v botelu Matylda nebo tip na vlastní domácí produkci dle nabízeného receptu. Ani kolegovi z vysokoteplotního oddělení jsme neupřeli právo na pravidelné publikování svých zkušeností s dalším vinným mokem.

Užijte si jaro a blížící se Velikonoce, a vězte, že nový ProČas je opět s Vámi !

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-25