Číslo 26Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 26 (červen 2012)


Vážený a milý Promačtenáři,

fotbalová Evropa nám svým nedělním vyvrcholením odstartuje prázdniny a v řadě případů i dovolené, a s tím se ve Vaší mailové poště objevuje i další vydání čtvrtletníku ProČas®!

Aktuální číslo bulletinu přináší informaci o získání Zlaté medaile na stavebním veletrhu IBF 2012 v Brně. V kategorii Design se „usmálo štěstí“ na náš exponát celoskleněných dveří PROMAGLAS®–F1 a my Vám k tomu v článku rádi přinášíme více. Z dalších informací ze života firmy se dočtete v článku o akvizici společnosti Microtherm a tím o rozšíření našich služeb v rámci koncernu Etex.

V souvislosti se státní podporou bytové výstavby v ČR informuje článek komentující průběh workshopu Finanční nástroje podpory bydlení, pořádaném společností CERPAD před pár dny v pražském hotelu DUO. Snad se dočkáme náhrady za finančně vyčerpaný program Zelená úsporám.

Zde závěrem, v bulletinu úvodem, Vás zavedeme do míst běžnému smrtelníkovi nepřístupných, do míst věčného sněhu, kde bez kyslíkové pomoci lze pobývat jen pár hodin, do nepálských kopců. Přejeme odpočinkové dva měsíce a vězte, že nový ProČas® je i na cestách s Vámi !

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-26