Číslo 28Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 28 (prosinec 2012)


Vážený a milý Promačtenáři,

s pohledem na celoroční kalendář, na dění kolem nás, na práci programátora, na úvodníky ProČasu…, vkrádá se mi do mysli slovo rutina. Snad nostalgie, přicházející vždy s blížícím se časem vánočním, snad pocit z toho, že věci mají jakýsi pořádek a systém (občas i smysl), snad něco úplně jiného…Rutina coby pocit jistoty ze stálého a známého, a naopak nejistoty, když se má něco více či méně změnit. Blíže o tom kolega ve svém úvodním „rutinním“ zamyšlení. Rozhodně již tušíte, že jsme k Vám do schránek zavítali s novým „vánočním“ číslem bulletinu ProČas®!

Aktuální číslo bulletinu víceméně ovládla technika, pokusíme se Vás inspirovat a naznačit možnost směru při výběru nového mobilního telefonu, navnadit na novinku z továrních linek mladoboleslavské automobilky či dát tip na váš nový podnikový informační systém. Začínáme také s novou rubrikou o promatích webových stránkách, která by Vás měla blíže provést našim webem.

Z našeho oboru rád upozorním na informaci o proběhlé konferenci zaměřené na realizaci objektů Main Point Karlín a na pozitivně laděný článek o vládních dotačních programech na rok 2013 na podporu úspor energií a využití obnovitelných zdrojů.

Vánoce jsou již tradičně spojeny s dárky, v tom si myslím se toho také moc nemění a změnu neočekávám (rutina). Budiž Vám naším dárkem aktuální číslo čtvrtletníku ProČas® a jako další dárek od nás prosím přijměte vánoční hudební pozdrav od violoncellového kvarteta Prague Cello Quartet na tomto odkaze.

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-28