Číslo 29Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 29 (duben 2013)


Vážený a milý Promačtenáři,

jarní číslo bulletinu opět kopíruje čas Velikonoc a aprílů, a vrtochy počasí – oblíbené to téma každodenní mezilidské komunikace – jsou už prostě takové. Jednou je zima delší, jindy zase končí skoro dřív než vůbec začne. Myslím však, že než počasí, resp. kotle zásobující teplem naše domovy, nám více zatápí třeba takové vrtochy KLDR, hrozící světu „jádrem“. Že by zase nějaký vůdce krmil svůj národ, trpící jinak těžkou chudobou, něčím jiným než potravinami?. Říká se, že lid má takového vůdce, jakého si zaslouží. Ale tady nevím, možná výjimka potvrzující pravidlo. A že by možnou podobnou spojitost s národem českým hledal i autor úvodníku tohoto čísla bulletinu ProČas® ? Posouzení necháme na Vás.

Aktuální číslo bulletinu přinese pár základních informací k diskutovanému tunelu Blanka, na němž se Promat také částečně podílel. Se stavebničinou souvisí i další článek, jenž přibližuje znění prováděcích vyhlášek k zákonu o veřejných zakázkách, zejména vymezení předmětu veřejné zakázky na stavební práce.

Velikonoce jsou časem, kdy po několikatýdenním postění se opět rádi najíme, a proto ani v tomto čísle nebude chybět několik oblíbených gastronomických témat – od oficiální pozvánky na Prague Food Festival 2013 po recepty nebo tipy, kde navaří za Vás.

Rád bych úvodní slova zakončil optimisticky – užijme si ještě posledního sněhu, než přijdou teplé dny, kdy nás po pár slunečných dnech začne lákat trocha ochlazení a třeba i budeme vzpomínat, jaké to bylo na lyžích… :-) K dobré náladě při aprílu budiž nápomocno i aktuální číslo čtvrtletníku ProČas®

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-29