Číslo 33Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 33 (duben 2014)


Vážený a milý Promačtenáři,

po roce zase přišlo jaro, velikonoční motivy začínají zdobit naše domy a okolí a také příroda se probouzí do svých rozmanitých barev. Aprílové žertíky necháme raději do škol a mezi děti, my Vám do mailových schránek připlouváme s prvním číslem bulletinu ProČas® v tomto roce.

Jarnímu číslu opět dominují sportovně laděné reportáže – již v minulém čísle jsme referovali o excelentním českém multi-sportovci a vyznavači extrémních sportů Tomáši Petrečkovi a v tomto čísle na předchozí informace navazujeme jeho dalšími akcemi. Druhým sportovním tématem je pro změnu jachting, kdy autor komentuje účast posádky podporované Promatem a na to navazující přípravu na sezonu 2014.

Mimo tradičních rubrik s vínem a jídlem se v bulletinu setkáte i s trochou technických informací – krátký referát o Stavbě roku a přehled akcí s technickým zaměřením, které se budou konat ve 2. čtvrtletí. Přidáváme i upoutávku na promatí stránky, neb některé jeho části vlivem přemíry informací kolem nás mohou býti lehce přehlédnuty.

Přejeme Vám příjemné a jarně naladěné prožití velikonočních svátků! A ke zpříjemnění tradičního období jarních úklidů Vám budiž k ruce i náš váš čtvrtletník ProČas®

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-33