Číslo 34Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 34 (červen 2014)


Vážený a milý Promačtenáři,

svět nyní žije fotbalem, to je asi jisté, a krom našeho úvodníku o něm referuje většina médií kolem nás. Takže mu jen tak neutečete a „naruší“ nám tím i první čtvrtinu očekávaných školních prázdnin a dovolených. Ale pro většinu fanoušků asi naruší příjemně, mistroství světa ve fotbale není každoročním podnikem jako u většiny sportovních odvětví, ale kopíruje olympijský cyklus. Nejen proto je zápal a nadšení týmů i fandů tak obrovský, je vidět v každém utkání, a to už v základních skupinách. S podobným zápalem a nadšením jsme pro Vás napsali i toto prázdninové vydání bulletinu ProČas® v tomto roce.

Aktuální číslo je po čísle 16 ve své letité historii druhé, kdy množství článků a jejich rozsah znamenal rozšíření z původního tradičního 2-stránkového letáku na 3-stránkový. Přináší informace o aktuálních možnostech dotací poskytovaných státem pro oblast bytových domů. A dále krátké info z Profesní Komory Požární Ochrany a z TNK 27. V obou institucích se konaly volby do vedoucích pozic, a jak to dopadlo, si přečtete v bulletinu.

Sport je s létem velmi dobrý kamarád a nejinak je tomu i v ProČase. K fotbalu se přidal tradiční jachting a s ním reportáž o medailovém tažení posádky lodi Promat CZE-21. Autor se Vám snaží aspoň v kostce přiblížit, jak vrtošivé je „štěstí“ v jachtařském sportu. S trochou méně adrenalinu, avšak s nemenší námahou, se zase potýkali autoři článku o sportování s pevnou půdou pod nohama, o své promatí účasti na pražském běžeckém maratonu.

Rádi bychom Vám popřáli příjemně a odpočinkově prožité následující nejen fotbalové dny, dny dovolených a prázdnin, vydařené počasí a k dobré a usměvavé náladě budiž nápomocen i náš váš čtvrtletník ProČas®

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde


QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-34