Číslo 35Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 35 (září 2014)


Vážený a milý Promačtenáři,

po vydařeném létě plném teplých a slunných dnů tu máme podzim, počasí se mu plně přizpůsobuje, a my jemu. Co je nového ve světě i u nás si spíše přečtete na populárních zpravodajských serverech, to ostatní hledejte v aktuálním poprázdninovém vydání bulletinu ProČas®.

V tomto čísle jistě potěšíme příznivce kávy, autor článku o různých druzích kávy se vskutku rozepsal a nebýt naší korektorky, jistě by ProČas nabral novou dimenzi. Podobně na tom je i autor článku o účasti promatí posádky na mistrovství světa lodní třídy Flying Dutchman. Radost podělit se o své znalosti či zkušenosti je u autorů obou článků více než patrná :-).

O cyklistickém paralympionikovi Jirkovi Ježkovi píšeme docela často a zaslouženě, jeho sportovní výkony a dosažené cíle bývají někdy až dech-beroucí. Nejinak tomu je i v tom čísle, byť to je tentokrát o jeho boji na jiném „závodišti“.

Tradiční rubriky doplňují zbytek podzimního bulletinu – vinařovo doporučení, gurmánův tip na dobré jídlo i restauraci, a z technického proma-světa je to kalendář promatích akcí a reference stavby, na níž se realizoval i Promat.

Přejeme vám vydařený vstup do podzimního období a k dobré pohodě vám budiž nápomocen i náš váš čtvrtletník ProČas®!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-35