Číslo 37Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 37 (březen 2015)


Vážený a milý Promačtenáři,

časoprostor nás posunul zase o další čtvrtrok, přiblíží (nebo přiblížil) nás o víkendu o další „cennou“ hodinu blíže létu a nás, krom všelijakých play –off a play-out a play-station a play-grounds a jiných play-x (ó, jak je ta čeština tvárná :-) ), mohou přivádět do adrenalinových stavů i další události kolem nás. Ale, jak často píšeme, tyto typy zpráv necháváme zpravodajským médiím na webech, tiskovinách či na našich metrových LCD v obývácích… My se spíše snažíme zaměřit na informování či připomenutí věcí, jako že se blíží Velikonoce, kde se dá podle nás dobře pojíst nebo postřehy z protipožárního světa. Přicházíme s dalším vydáním bulletinu ProČas®.

Jaro standardně představuje rozkvět a bujarost, a také ProČas je tentokrát zase třístránkový. Jeho autorům přejeme takovou svěžest a radost z předávání informací po celý rok! Z technické oblasti přinášíme informace ke Stavebnímu zákonu, z lingvistiky něco o švestkách, za sportovní okénko se budeme plachtit s Flying Dutchmanem nebo se připravovat na MS v hokeji a zbytek čísla vyplní tradičně rubriky kolem gastronomie.

Závěrem bychom Vám, našim čtenářům, rádi popřáli z redakce klidné a odpočinkové Velikonoce a volno s tímto svátkem spojené. A potěší nás, když i Vás potěší svým počtením náš Váš čtvrtletník ProČas®!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-37