Číslo 38Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 38 (červen 2015)


Vážený a milý Promačtenáři,

byť astronomické léto zaklepe na dveře za pár dní, to přírodní je již definitivně tady. A opět to stojí za to, barvy, chutě, vůně, radost. Sice přibývající skupina jarních, pylových, smíšených, potravinových (a spousta dalších, které medicína již stihla vymyslet) alergiků moc nejásá, nicméně krása léta je nepopiratelná. Nejdelší dny v roce, stihneme více práce (a nemyslím jen v zaměstnání, ale třeba na zahrádce, na chalupě, ve svém bytě), více sportujeme, a vězte, že i méně a střídměji, a tím zdravěji, jíme. To je prostě neopakovatelné a rozmanité léto. A všímá si toho i autor úvodníku dalšího vydání bulletinu ProČas®.

V tomto čísle bychom Vás rádi poinformovali o nových webových stránkách v rámci světového Promatu, kdy snaha klást důraz na informace a informovanost je jedním ze základních pilířů nových webových stránek. Technickou oblast zaštiťuje článek z Profesní Komory Požární Ochrany o jejich proběhlém valném shromáždění, kdy se mimo jiné konaly volby členů prezídia. Sportování s ProČasem si v tomto čísle vzal na starost kolega zasvěcený koloběžkování a z jeho rad v článku je patrné, že pár set kilometrů má již na svém odrážedle za sebou.

Nezapomněli jsme ani na standardní pravidelné, a věřím, že oblíbené rubriky, a to rádce Promat pozitivně, a dále z promatí Kuchyně, Vinotéky a Kafírny.

Nejen za redakci, ale za celý český Proma-team si Vám dovolujeme popřát odpočinkové a podle přání prožité dovolené, i kdybyste v době čtení našeho-vašeho bulletinu měli již tento odpočinek za sebou. Vězte, čtvrtletník ProČas® je s vámi stále! ProČas®!

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-38