Číslo 40Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 40 (prosinec 2015)


Vážený a milý Promačtenáři,

a máme 40! Ne let, ale 40 vydaných čísel, což představuje téměř desetiletou historii trvání naší redakce. Věříme, že Vám i Vašemu okolí přinášíme informace, které jsou pro Vás užitečné, a že si každý najde v našem-vašem čtvrtletníku ProČas® své oblíbené čtivo. Čím tedy bude bulletin pro Vás přínosem tentokrát?

Autor zeširoka pojatého úvodníku se pokouší o jakýsi malý recept či návod, jak být sobě i svému okolí přínosem a pozitivním protipólem k někdy až negativnímu okolí. Myslím, že je to trefné na konci roku, kdy stres a spěch s doháněním všeho nesplněného kulminuje. A reálné jako předsevzetí do blížícího se nového roku. Nebo klidně i jako předsevzetí už ode dne zítřejšího, proč s tím otálet ještě další 2 týdny…

Informace o tom, jak se spolu můžeme v našem sídle v Praze nebo centrálním skladě v Lovčicích potkat na konci roku 2015, doplňují naše další standardní rubriky. Ty se točí zejména kolem gastronomie – vyhlášení Grand Restaurant 2016, doporučení znalců kávy i vína, tematicky (vánočně) zaměřený recept.

Ve „čtyřicítce“ neběháme, nejezdíme na kole, jen jachtíme. Mistrovství Evropy lodní třídy Létající Holanďan zanechalo dle líčení autora článku na účastnících velký dojem, zejména díky profesionalitě organizátorů i díky vydařenému počasí, které letos tak nějak vycházelo docela často.

Zbývá už jen popřát co nejméně hektický závěr roku, bez stresu, aby vstup do Nového roku s jedním přidaným pracovním dnem a jedním přidaným dnem svátečním, byl plynulý a odpočinkový.

Krásných 366 dní v roce 2016 přeje celá redakce bulletinu ProČas® !

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-40