Číslo 41Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 41 (duben 2016)


Vážený a milý Promačtenáři,

jaro je tu, s ním apríl, takže bude veselo. A nemusí být jen toho prvního, veselme se klidně celý měsíc i celý rok. Netřeba se veselit z donucení, nebo že to psali v oblíbeném časopise, že to bylo na školení nebo to po nás požaduje naše blízké okolí. Prostě jen pro radost svou a svého okolí, je to příjemnější i přirozenější pro život, a také lepší než užívání medikamentů. Tím zároveň pomůžeme našemu zdravotnictví s lehce nevyrovnaným rozpočtem :-). Pravidelný ProFór může být v našem-Vašem čtvrtletníku ProČas® tím startovacím bodem.

A co dalšího můžeme nabídnout v čísle 41? Naše technické oddělení přináší informace o požárním těsnění stavebních a dilatačních spár a jejich systémovém řešení v rámci promatích konstrukcí. Další z produktů technického oddělení je nabídka naformátovaných přířezů z desek PROMATECT®-H na příruby pro snadnější a rychlejší montáž vzduchotechnických potrubí. Také kalendář akcí na duben a květen pro Vás sesbírali a sepsali kolegové z technického oddělení.

Nebyl by to snad už ani ProČas, kdyby se neobjevily články kolem gastronomie. A protože to ProČas je, tak článků k tomuto tématu máme opět požehnaně, až se nám tím toto číslo opět roztáhlo na tři stránky. Proma-vinař doporučuje, proma-kávař Vás provede ve svém dalším díle světem kávy, proma-gurmán s vámi pojí a nabídne i kde tak učinit, a ještě přidává něco pro poučení z gastronomického slovníku.

Komu se nechce číst úvodník, tak si jej může pustit v audio podobě na odkaze web.promatpraha.cz/admin/files_upl/6512.mp3.

Tohle i něco málo dalšího Vám nabízíme v aktuálním čísle bulletinu. Popřejeme závěrem úvodníku krásné, slunečné a především veselé jaro. A tradičně – budiž Vám k tomu nápomocen i náš-Váš bulletin ProČas® !

P.S. A (nejen) pro sportovní čtenáře - sledujte MS v ledním hokeji 2016 společně s Promatem a využijte možnosti stáhnout si herní plán mistrovství na odkaze web.promatpraha.cz/admin/files_upl/6400.pdf.

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-41