Číslo 44Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 44 (prosinec 2016)


Vážený a milý Promačtenáři,

nachýlil se čas vánoční, čas pohody a odpočinku, čas cukroví a obdarovávání, čas petard a ohňostrojů, ale také čas bilancování, čas příprav předsevzetí a příprav na jejich realizace, čas zimní, čas sněhu a zimních radovánek… A pro Vás by to také mohl být čas na pravidelný čtvrtletník ProČas®.

Pojďme se tedy podívat, co nám aktuální číslo přináší. Jistě jste si v několika posledních číslech všimli, že se struktura bulletinu ustálila na pravidelných rubrikách, a v tomto duchu bychom rádi pokračovali i v aktuálním vydání. Proč měnit něco co funguje a líbí se, dle Vašich ohlasů.

Velmi rozsáhle se opět rozepsal autor úvodníku, kdy si všímá některých novinek v naší zemi, majících vliv na naše peněženky. V hlavních rolích EET… scénář a režie … Netřeba více, v jiných médiích jistě lépe a podrobněji. A pozitiva a negativa onoho nechť si vyhodnotí každý dle vlastního uvážení.

Technické okénko vyplnil kolega shrnujícími informacemi o začlenění Promatu (a našich firemních sester) v rámci Etex holdingu. V „technickém“ najdete i opakující se odkaz na web Promatu s aktuálními technickými novinkami. O omezeném provoze našich kanceláří a skladů v Praze a Lovčicích na konci letošního roku se také dozvíte v tomto čísle.

A dál už jen ve zkratce – s ProČasem plachtíme, doporučujeme vybrané víno, druh kávy i recept, naopak nedoporučujeme jeden restaurační podnik. Gastro završuje TOP 10 restaurantů Maurerova výběru. To abychom prý „Nejedli blbě“ :-)

Všem Vám, našim čtenářům, přejeme opravdu pohodový a klidný závěru roku. A do roku 2017 přejeme vykročení tou správnou nohou! Dle tradice - budiž Vám k dobré vánoční atmosféře a správnému nakročení do Nového roku nápomocen i náš Váš čtvrtletník ProČas® !

Úvodník v audio podobě na odkaze zde.

Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-44