Číslo 9Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Číslo 9 (duben 2008) - Požární bezpečnost v dopravních prostředcích


Vážený a milý Promačtenáři,

s příchodem jara přichází také další číslo čtvrtletníku ProČas® a to ve své plné kráse a rozkvětu. To samozřejmě k jaru patří.

Rádi bychom Vám představili 2 významné stavby, jednu v Břeclavi, a druhou v Lovčicích (okres Hradec Králové). K té lovčické máme obzvláště vřelý vztah... Za požární bezpečností staveb Vás dnes pozveme na trochu netradiční místo, a sice do dopravních prostředků. I tady se o ochranu cestujících stará Promat a naše požární bezpečnost.

ProČas si v tomto díle také trochu "zasedl" (ale pozitivně) na kulturu, a tak se dozvíte Kam za dobrým jídlem, pozve Vás na Výstavu korunovačních klenotů a nebo si za Vás dovolil ochutnat a doporučit něco z vinných moků. Rádi bychom zmínili i naši pomoc při charitativním koncertu pro podporu Nadačního fondu Doc. Jiřího JANELE pro nemocné krevními chorobami.

A nejen o tom je ProČas. Více se již jako každý čtvrtrok dočtete v přiloženém čísle nebo na našich webových stránkách. Přejeme hezké jarní počasí i náladu - k tomu Vám dopomáhej i ProČas® !!

Ing. Ladislav Zajíc,
Promat s.r.o.
PDF verzi bulletinu můžete stáhnout zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/bulletin-procas/cislo-9