Administrativní oddělení

Úvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Administrativní pracovník/ce - Promat servis Lovčice

Potřebujeme právě Vás!

Do našeho obchodního oddělení hledáme pracovníka na pozici

pro funkci: Administrativního pracovníka/ci

Náplň práce:

  • zpracování zahraničních a tuzemských objednávek
  • zajištění chodu kanceláře a vyřizování administrativy
  • aktivní komunikace s tuzemskými a zahraničními partnery

  • Nabízíme

  • perspektivní zaměstnání
  • dodatková dovolená
  • příspěvek na důchodové pojištění po 5 letech
  • závodní stravování s příspěvkem
  • zdravotní motivace

  • Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • znalost NJ nebo AJ slovem i písmem
  • znalost práce na PC, zejména MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost účetnictví výhodou
  • komunikační a organizační schopnosti
  • spolehlivost, flexibilitu, samostatnost při práci
  • loajalitu a trestní bezúhonnost

  • Radana Strnadová
    vedoucí závodu
    tel.: 777 720 586
    strnadova@promatservis.cz

    Promat servis s.r.o.
    Lovčice 262 • 503 61 Lovčice
    Telefon: 495 498 202 • Telefax: 495 498 204
    www.promatservis.cz • office@promatservis.cz

    QR Code for http://web.promatpraha.cz/nabidka-zamestnani/administrativni-oddeleni