DURASTEELÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
DURASTEEL® – požárně ochranná vrstvená deska

Popis výrobku
DURASTEEL®je požárně ochranná deska na bázi cementu, která je oboustranně vyztužena pozinkovaným plechem tl. 0,5 mm. Desky DURASTEEL® mají vysokou mechanickou pevnost, jsou odolné proti korozi a ekologické.

Třída reakce na oheň
A1 dle ČSN EN 13 501-1.

Oblast použití
Výroba stavebních dílců pro stavebně technické požární zabezpečení ve speciálních oblastech pozemního stavitelství a průmyslových staveb s vysokými mechanickými požadavky, jako např. elektrárny, petrochemická zařízení, tunely, zařízení automobilového průmyslu. Desky lze použít v exteriéru bez další povrchové úpravy.


Tloušťka desky
[mm]
Standardní formáty *
[mm]
Hmotnost cca
[kg/m2]
6 mm 1200 × 2500 17
9,5 mm 1200 × 2500 21
* Zvláštní formáty a přířezy na vyžádání.


Stanovení ceny
Ceny platí pro standardní formáty franco centrální sklad. V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Formáty
---.
Obaly
Desky DURASTEEL® jsou skladovány a přepravovány na speciálních paletách Promat, které nejsou zahrnuty v ceně. Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpcnost-staveb/prehled-materialu/durasteel