PROMADRAHTÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMADRAHT® - čiré leštěné sklo s drátěnou vložkou

Popis výrobku
Sklo PROMADRAHT® je čiré leštěné sklo s drátěnou vložkou. Sklo PROMADRAHT® zpomaluje při požáru šíření plamenů, omezuje prostup tepla a zachovává si celistvost. Sklo PROMADRAHT® je průhledné a má dokonale hladký povrch. Drátěná vložka uvnitř skla drží kousky skla pohromadě v případě jeho rozbití.

Oblast použití
Sklo PROMADRAHT® se používá pro interiérové i exteriérové požární prosklené konstrukce a požární dveře třídy požární odolnosti EW 15 a EW 30, případně E 15 a E 30. Za dodržení přísných podmínek lze omezeně použít i pro konstrukce E 45, popř. EW 45.


Název Maximální výrobní formát**
[mm]
Hmotnost cca
[kg/m2]
Tloušťka
[mm]
Propustnost světla cca
[%]
PROMADRAHT®, typ 1- 2140 × 3300 18 7 85
PROMADRAHT®, typ 4- na vyžádání dle vnějšího skla dle skladby dle skladby
Nejmenší fakturovatelná velikost tabule 0,2 m2; příplatky za nestandardní tvary - šikminy 15 %, ovály 30 % - k ceně opsaného, technologicky nejbližšího, pravoúhlého tvaru zvětšeného o 2 cm v každém rozměru.
** použít lze vždy max. takový formát skleněné tabule, který je schválen pro osazení v konkrétním konstrukčním systému
- vyráběný maximální formát nemusí být shodný s odzkoušeným
- uváděné požární odolnosti jednotlivých skel = „dosažené fi rmou Promat“


Nezapomeňte objednat
PROMASEAL®-S silikon, pásky PROMASEAL®, podložky pod sklo

Zvláštní tvary
Vedle běžných pravoúhlých nebo čtvercových formátů může být PROMAGLAS® dodáván v nejrůznějších tvarech, jako např. oválné lichoběžníkové a trojúhelníkové.

Stanovení ceny
Ceny platí pro standardní formáty franco centrální sklad. V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Cena zvláštního provedení a dodací lhůty
Na vyžádání

Obaly
Sklo PROMADRAHT® je expedován na vratných stojanech. Dle naší volby mohou být však použity i jednorázové dřevěné bedny. Jiné než standardní obaly je povinen hradit zákazník. Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpcnost-staveb/prehled-materialu/promadraht