Katalog TunelyÚvod
TUNELY
Nepřihlášen - Přihlásit
Katalog Promat - Požární bezpečnost tunelů T1

Silikátové požárně ochranné systémy Promat se používají již po desetiletí při stavbě tunelů k zajištění jejich požární bezpečnosti.

V našem výzkumu a vývoji v této speciální oblasti požární bezpečnosti staveb jsme plynule pokračovali a i nadále vyvíjíme nové protipožární výrobky a řešení.

V podobě tohoto nového katalogu Promat T1 týkajícího se požární bezpečnosti tunelů Vám nabízíme ucelený přehled naší nabídky požárních materiálů, výrobků a služeb a špičkového know-how.

Každý tunel a podzemní dopravní systém je unikátem. Protipožární systém a konstrukce vycházející z individuálních požadavků proto musí být v rámci celkové koncepce přizpůsobeny dané stavbě.

Konstrukční opatření uvedená v tomto katalogu - Požární bezpečnost tunelů T1 - ukazují typy nejrůznějších možností použití a mohou být uzpůsobena všem známým požadavkům.

Naši odborní poradci v terénu i naši pracovníci technického oddělení v centrále Vám rádi pomohou s projektováním, dozorem a realizací těchto požárně-bezpečnostních řešení.

Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům z oblasti požární bezpečnost tunelů.Ing. Libor Fleischer
Promat s.r.o.
tunely@promatpraha.cz


QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/katalog-tunely