IBF 2012 Brno - Zlatá medaileÚvod
Nepřihlášen - Přihlásit
Zlatá medaile na IBF 2012 Brno

V letošním roce 2012 se naše firma Promat s.r.o. po čtyřech letech účastní tradičního Stavebního veletrhu IBF v Brně.


Hlavními exponáty naší firmy pro letošní ročník veletrhu IBF jsou
  • Celoskleněné dveře PROMAGLAS®-F1
  • Systém profilového skla PROMALINE®
  • Horizontální protipožární prosklení PROMAGLAS®.

Celoskleněné dveře PROMAGLAS®-F1 jsou, díky svému technickému řešení, jedinečným výrobkem v oboru požární bezpečnosti staveb. Jedná se
o dveře, jejich křídlo tvoří jedna tabule čirého protipožárního skla PROMAGLAS®-F1 a nerezové kování. Křídlo je tedy řešeno zcela bez nosného rámu.

Vzhledem k unikátnosti dveří PROMAGLAS®-F1 jsme je přihlásili také do soutěže Zlatá medaile IBF 2012. Byli jsme přesvědčeni o tom, že dveře PROMAGLAS®-F1 jsou výrobkem, který má své kvality a přednosti a má šance na úspěch. Výrobek jsme zařadili do kategorie „Design“, protože právě designéři a architekti mohou ocenit přínos tohoto výrobku na trhu.

K našemu potěšení, dveře PROMAGLAS®-F1 ocenila také hodnotitelská komise! Celoskleněné dveře PROMAGLAS®-F1 byly oceněny Zlatou medailí IBF 2012!!


Oceněný exponát si můžete stále prohlédnout přímo na našem stánku na
Brněnském výstavišti v pavilonu P, stánek P54.Popis exponátu:

Celoskleněné dveře PROMAGLAS®-F1 jsou určeny do interiérů budov v místech, kde je třeba splnit architektonické požadavky - maximální průhlednost a estetika, a požadavky na požární bezpečnost.

Jedná se o designový unikát v oboru požární bezpečnosti staveb - dveře mají křídlo tvořené pouze jednou tabulí čirého protipožárního skla PROMAGLAS® a nerezovým kováním zcela bez nosného rámu.


Výrobek tohoto typu je již dlouho znám a používán v nepožárním provedení. Naše firma jej však jako první v ČR,
a také v Evropě, uvedla na trh v provedení s požární odolností.

Dveře jsou certifikovány pro požární odolnost EI30/EW45 DP1. Provedení dveří může být jednokřídlé nebo dvoukřídlé při zajištění velkých rozměrů - až 2436 x 2668 mm. Také je možné dodat dveře se samozavíračem.

QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/oceneni/ibf-2012