PROMASEAL-PL a XT páskyÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASEAL®–PL a XT pásky

Popis výrobku
PROMASEAL®-PL a XT je těsnící hmota na grafi tové bázi. Působením tepla materiál zpěňuje a tím zamezuje šíření ohně a kouře spárami a dutinami. PROMASEAL®-PL a XT dobře snáší vlhkost a je odolný proti stárnutí.

Oblast použití
PROMASEAL®-PL a XT se používá k zamezení rozšíření ohně a kouře mezi prefabrikovanými prvky požárně odolných stavebních dílců a speciálních stavebních dílců. Sem patří zejména požární dveře a vrata, stropy, příčky jakož i průchody pro vedení ventilace, kabelů a potrubí.


Název Standardní rozměry * Tloušťka
PROMASEAL®-PL 1.8 SK 1075×10 mm 1.9 mm
PROMASEAL®-PL 1.8 SK PVC 1075×10 mm 2.2 mm
PROMASEAL®-PL 2.5 SK 1075×10 mm 2.6 mm
PROMASEAL®-PL 2.5 SK PVC 1075×10 mm 2.9 mm

Název Šíře pásky * Délka návinu *
PROMASEAL®-XT SK pásky v návinech 10 mm 10, 20 a 50 m

* Jiné šířky a délky na vyžádání a pouze na objednávku.


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promaseal-PL-pasky