PROMASEAL-A sprayÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASEAL®-A spray – univerzální požárně ochranná stěrková hmota

Popis výrobku
Univerzální požárně ochranná stěrková hmota PROMASEAL®-A spray je hmota na bázi syntetické pryskyřice plnidel a vypěňovadel. PROMASEAL®-A spray je dodávána v pastovité formě, po aplikaci vytvrdne. Univerzální požárně ochranná stěrková hmota PROMASEAL®-A spray vykazuje dobrou přilnavost a soudržnost s různými podklady.

Oblast použití
Používá se proti průchodu ohně a kouře. Je součástí protipožárních ucpávek prostupů kabelů i potrubí a ucpávek otvorů a spár. Předností těchto ucpávek je jejich univerzálnost co do druhů a profi lů prostupujících instalací. Při použití v oblasti požární bezpečnosti staveb je nutno dodržovat ustanovení našich katalogových listů a všeobecné podmínky našeho katalogu.


Název Způsob dodání Balení
Univerzální požárně ochranná stěrková hmota PROMASEAL®-A spray (nátěr) umělohmotná nádoba 12 kg


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Formáty
---.
Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promaseal-a-spray