PROMASEAL-AGÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASEAL®–AG - požárně ochranný tmel

Popis výrobku
Požárně ochranný tmel PROMASEAL®-AG je těsnící hmota, která v případě požáru vytváří tepelně izolační pěnu uzavírajcí spáry a otvory, zamezuje průchodu ohně, kouře a zplodin hoření.

Oblast použití
Uzavírání spár v pozemním a inženýrském stavitelství, spár v dílcích, spojení mezi stěnami a stropy, spár v lehkých stěnách, utěsnění potrubních vedení prostupujících stěnami a stropy v domovní a zdravotní technice, rozvodů vytápění, uzavírání spár při opravách. Požárně ochranný tmel PROMASEAL®-AG smí být používán pouze ve vnitřních prostorách.


Název Způsob dodání Obsah Balení Specifická hmotnost
Požárně ochranný tmel PROMASEAL®-AG kartuše 310 ml 12 kartuší/krabice ~1,3 g/cm3


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promaseal-ag