PROMASEAL tvarovkaÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASEAL®–těsnící větrací výústková tvarovka

Popis výrobku
Těsnící větrací výústková tvarovka PROMASEAL® je větrací tvarovka, která působením požáru vytváří tepelně izolační pěnu uzavírající otvory ve stavebních konstrukcích a tím zamezuje průchodu ohně.

Oblast použití
K provzdušnění a odvětrání kabelových kanálů, stropních dutin a instalačních šachet. Tloušťka tvarovek PROMASEAL® je závislá na požadované době požární odolnosti.
Každá těsnící větrací výústková tvarovka PROMASEAL® je zakryta jedním perforovaným plechem, u něhož uspořádání a velikost děr odpovídá otvorům v tvarovce. Tento plech je součástí dodávky. Tím zůstává plně zachován volný průřez ventilace cca 35 cm2 na jednu tvarovku.


Název Tloušťka Rozměry
Těsnící větrací výústková tvarovka PROMASEAL® EI 30 35 mm 93 × 93 mm
Těsnící větrací výústková tvarovka PROMASEAL® EI 45 45 mm 93 × 93 mm
Těsnící větrací výústková tvarovka PROMASEAL® EI 60 60 mm 93 × 93 mm
Těsnící větrací výústková tvarovka PROMASEAL® EI 90 75 mm 93 × 93 mm

Speciální formáty a provedení
Dodávky i celých sestav tvarovek, ceny na vyžádání:


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promaseal-tvarovka