PROMASTOP-CCÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASTOP®-CC - požárně ochranný nátěr

Popis výrobku
Požárně ochranný nátěr PROMASTOP®-CC je vodou ředitelný, endotermní materiál. Nátěr PROMASTOP®-CC je dobře zpracovatelný a rychle použitelný. Dá se použít, tak jak je dodaný (bez ředění). Po vyschnutí zůstává nátěr fl exibilní. Nátěr PROMASTOP®-CC vykazuje dobrou přilnavost a soudržnost s různými podklady

Oblast použití
Požárně ochranný nátěr PROMASTOP®-CC se používá ke zhotovení protipožárních kabelových ucpávek a přepážek, stejně tak pro utěsnění stavebních spár. Požárně ochranný nátěr PROMASTOP®-CC snižuje riziko šíření plamene po povrchu kabelů a kabelových svazků.


Název Způsob dodání Balení
Požárně ochranný nátěr PROMASTOP®-CC plechová nádoba 12,5 kg


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Formáty
---.
Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promastop-cc