PROMASTOP-S, -L polštářeÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASTOP®-S a -L - protipožární polštáře

Popis výrobku
Protipožární polštáře PROMASTOP®-S a -L obsahují intumescentní materiál, který při požáru zvětší až čtyřnásobně svůj objem a tím bezpečně zamezí prostupu ohně a kouře. Jsou odolné vůči vlhkosti a vodě.

Oblast použití
Protipožární polštáře PROMASTOP®-S a -L se používají pro utěsnění kabelů, kabelových lávek a roštů, plastových a ocelových potrubí. Výhodou je snadná montáž a demontáž. Zvlášť ceněnou výhodou je možnost opětovné montáže polštářů v případě, že nedošlo předtím k jejich aktivaci. V případě použití v prostupu stropem je nutno vytvořit vhodnou podpůrnou konstrukci z ocelových profilů.


Název Rozměry Hmotnost
[kg]
Protipožární polštář PROMASTOP®-L 320×220×35 mm 800 g
Protipožární polštář PROMASTOP®-S 320×120×25 mm 350 g


Upozornění
Při použití v oblasti požární bezpečnosti staveb je nutno dodržovat ustanovení našich katalogových listů a všeobecné podmínky našeho katalogu.


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Formáty
---.
Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promastop-polstare