PROMASTOP-WÚvod
PBS
Nepřihlášen - Přihlásit
PROMASTOP®-W – požárně ochranný pás

Popis výrobku
Požárně ochranný pás PROMASTOP®-W je vyroben z grafi tového materiálu, který při působení tepla napění, tím nabývá objemu a zamezuje šíření ohně a kouře otvory a spárami v požárně dělících konstrukcích. Je odolný vůči vlhkosti a stárnutí. Balení obsahuje pás délky 18 m.

Oblast použití
Požárně ochranný pás PROMASTOP®-W se používá pro požární utěsnění prostupů potrubí - plastových, kovových s hořlavou izolací nebo kompozitních (plast/AL/plast). Podrobné informace jsou uvedeny v katalogovém listu Promat č. 500.50.


Název Způsob dodání Balení
Požárně ochranný pás PROMASTOP®-W papírová krabice návin 18 m


Upozornění
Při použití v oblasti požární bezpečnosti staveb je nutno dodržovat ustanovení našich katalogových listů a všeobecné podmínky našeho katalogu.


Stanovení ceny
Ceny jsou stanoveny včetně balení. Ceny platí pro materiál franco centrální sklad (EXW dle Incoterms). V ceně není zahrnuta doprava z centrálního skladu. Za škody způsobené při přepravě z centrálního skladu a při následné manipulaci plně zodpovídá dopravce popř. zákazník. Daň z přidané hodnoty (DPH) není zahrnuta do výše uvedených cen.

Formáty
---.
Obaly
Je-li za účelem zajištění bezpečnosti dopravy nebo ochrany materiálu nezbytné další zabalení, jde toto k tíži kupujícího, stejně jako případné náklady na zpětné zaslání zapůjčených obalů.

Platba
Viz „Platební a dodací podmínky Promat s.r.o.“.stáhnout PDF
QR Code for http://web.promatpraha.cz/pozarni-bezpecnost-staveb/prehled-materialu/promastop-w