8. Skladové zásobyÚvod
Nepřihlášen - Přihlásit
březen 2010
Vážený PromaZákazníku,

vstup do roku 2010 máme zdárně za sebou a doufáme, že Vy také. Všichni členové Promat-týmu jsou opět v plném pracovním nasazení a těší se na Vaše objednávky…


A právě jejich rychlé vyřízení je jednou z našich hlavních priorit!!


Proto jsme v loňském roce rozšířili skladovací prostory velkokapacitního Centrálního skladu, situovaného v obci Lovčice (okr. Hradec Králové).


Informace o provozní době a poloze Centrálního skladu naleznete zde

http://web.promatpraha.cz/kontakty/okresy


Tyto skladové kapacity nám umožňují držet velké skladové zásoby všech materiálů Promat, které jsme schopni obratem distribuovat do celé ČR a SR (platí pro materiály HTI).


Běžná dodací doba materiálů Promat činí 2 – 3 pracovní dny v rámci ČR.


V místě Centrálního skladu působí také dceřinná společnost Promat servis s.r.o., která materiály dále zpracovává dle Vašich potřeb.


Běžná dodací doba na zakázku zpracovaných materiálů Promat činí 5 – 10 pracovních dní v rámci ČR (v závislosti na velikosti zakázky, druhu zpracování, apod.).


Doufáme, že díky krátkým dodacím lhůtám budete o další krok blíže zdárnému získání a následné realizaci Vašich zakázek!!


Připomínáme, že pro přepravu objednaného materiálu je možné využít např. Pravidelné závozové linky, které zavážejí všechny kraje České republiky.


Podrobné informace o závozových linkách – přesný termín a cenu dopravy – naleznete na odkaze http://web.promatpraha.cz/zavozove-linky.
Ing. Gabriela Gruntová Ing. Miroslav Viktorín
Váš Promat-tým – krize Vám nedá mat!
Ing. Petr Šíma Ing. Jan Ohanka


PDF verze dokumentu ke stažení zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/promati-plan-pomoci/skladove-zasoby-promat