7. Zvýhodnění "zaplacných" platebÚvod
Nepřihlášen - Přihlásit
prosinec 2009
Vážený PromaZákazníku,

tak jako každý rok se nezadržitelně blíží ony krásné dny, plné klidu a pohody, spojené se spoustou dalších příjemných aktivit. Zkrátka: Vánoce jsou za rohem!!


Tím samozřejmě nechceme připomínat všechny ty nepříjemnosti či dokonce stresy, které jsou s Vánocemi spojené.


Ba naopak!


Připomeňme si, jaké to bude příjemné, až budeme v klidu relaxovat u tepla rodinného krbu se sklenkou dobrého vína či navštěvovat přátele, které jsme pro samou práci již dlouho neviděli, kdy zapomeneme na každodenní starosti a konečně na chvíli „vykolejíme“ z celoročního koloběhu úkolů a povinností!


Abychom i my tuto pohodu podpořili, a to nejenom krásnými dopisy, ale i skutky, přinášíme Vám zajímavou nabídku, kterak ušetřit nějakou tu korunku, která se právě v tomto období hodí dvojnásob.


Každému z Vás, kdo u nás nakoupíte jakýkoliv z našich produktů a zaplatíte celou hodnotu nakupovaného zboží hotově či před dodáním formou zálohové faktury, bude z kupní ceny automaticky odečtena sleva ve výši 1 %! A to se vyplatí!


A aby toho nebylo málo, tato naše nabídka je časově neomezená!!


V případě, že se rozhodnete této nabídky využít, uveďte prosím do objednávky zboží, který z nabízených způsobů platby použijete.


No a po takto vydařeném nákupu nezbývá nic jiného, než přemítat, jak využít právě ony ušetřené kačky.


Přejeme Všem našim zákazníkům a spolupracujícím firmám veselé a pohodové prožití vánočních svátků a těšíme se na Vás opět v příštím roce, v roce 2010!Ing. Gabriela Gruntová Ing. Miroslav Viktorín
Váš Promat-tým – krize Vám nedá mat!
Ing. Petr Šíma Ing. Jan Ohanka


PDF verze dokumentu ke stažení zde
QR Code for http://web.promatpraha.cz/promati-plan-pomoci/zvyhodneni_plateb